Патріарх Варфоломій звернувся до України і Росії

Вселенський патріарх Варфоломій під час нічної літургії на Великдень закликав Україну та Росію до «християнського» жесту — обміну «всіх на всіх». Він зазначив, що підтримує ініціативу руху «Наш вихід» щодо обміну.

За словами патріарха, це було б «красномовним виразом для Бога» з нагоди великого свята. 

«Духовно ми підтримуємо ініціативу «Нашого виходу» щодо обміну військовополоненими між Росією та Україною з нагоди великого свята Великодня. Це було б дуже конкретним вираженням сили Воскресіння», — сказав Вселенський патріарх.

На сторінці «Нашого виходу» зазначається, що російська організація зверталася до Вселенського патріарха з нагоди свята з проханням підтримати відповідну ініціативу.

«Ми, від імені родичів полонених воїнів, просимо Вас у цей день святого Великодня, у день загального прощення і величі Духа закликати сильних світу цього до обміну полоненими за принципом «всіх на всіх», — йдеться у зверненні руху.

Нагадаємо, на католицький Великдень з закликом провести обмін виступив Папа Римський Франциск у Ватикані. 

Як відомо, Україна завжди прагнула обміну по формулі «всіх на всіх», однак це не влаштовує фашистську Росію. Більше того, Кремль регулярно гальмує будь-які обміни, адже для нашої країни це питання важливе, а диктаторському режиму РФ на своїх полонених плювати.

З серпня минулого року до січня цього через спротив РФ не було взагалі обмінів. Потім завдяки посередництву Катара й інших країн вдалося провести декілька достатньо великих визволень…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

США одобрили поставки Украине летального оружия: видео

21.12.2017 - 01:27
The Washington Post со ссылкой на источники в Белом доме сообщает о том, что в Администрации президента США Дональда Трампа дали добро на начало поставок летального оружия Украине. Сообщается об ...

Опубликовано видео подмосковного домика Януковича

31.08.2017
С подачи российского певца Иосифа ...

В Виннице на Совете церквей осудили методы «пенсионеров» Малиновского (видео)

11.12.2015
Организаторы винницкого «тарифмайдана» и местной ...