Папа Римський звернувся до України і Росії

Папа Римський Франциск закликав Україну і Росії провести обмін полоненими у форматі «всіх на всіх». Про це він сказав у неділю, 31 березня, після великодньої меси на площі Святого Петра у Ватикані, звертаючись до вірян з традиційним великоднім посланням та благословенням Urbi et Orbi (Місту та світу).

«Нехай же Воскреслий Христос відкриє дорогу миру для стражденного населення цих регіонів. Закликаючи до пошани принципів міжнародного права, висловлюю побажання про загальний обмін усіма полоненими між Росією та Україною: всіх на всіх!», – заявив Франциск.

Він зазначив, що «війна – це завжди абсурд і поразка». Але після цього чудового заклику про обмін не стримався і знову почав говорити у дусі російських інтересів, а саме виступати проти надання Україні зброї. Не так прямо, але малося на увазі саме це.

«Не дозволяймо вітрам війни ще сильніше віяти над Європою та Середземномор’ям. Не піддаваймося логіці зброї та переозброєння. Мир ніколи не будується зброєю, а простягаючи один одному руки та відкриваючи серця», – сказав Франциск.

Нагадаємо, 9 березня Папа Римський вкотре підіграв фашистській Росії у її пропаганді. Цього разу він взагалі договорився про те, що наша країна переможена. І це на фоні щоденних заяв і потужних дій західних країн по підтримці обороноздатності України.

Франциск заявив, що Україна «повинна мати відвагу підняти білий прапор» та почати переговори з Росією. Про це понтифік заявив в інтерв’ю швейцарській телерадіокомпанії.

Главу католицької церкви запитали про його позицію в дебатах між тими, хто каже, що Україна повинна здатися, оскільки вона не змогла дати відсіч РФ, і тими, хто каже, що це узаконить дії Росії. 

«Це одна з інтерпретацій. Але я вважаю, що сильнішим буде той, хто дивиться на ситуацію, думає про людей, має сміливість підняти білий прапор і вести переговори. Слово «переговори» — сміливе слово. Коли ви бачите, що зазнали поразки, що справи йдуть не дуже добре, вам потрібно мати сміливість вести переговори», — сказав Франциск.

Нагадаємо, рік тому Франциск теж розчарував своїми закликами щодо війни в Україні. Він тоді так само виступив за припинення вогню та переговорів між РФ та Україною. Цей заклик пролунав 22 лютого 2023 року, за два дні до річниці російського вторгнення в Україну, повідомляло Reuters.

Він звернувся із закликом «до тих, хто має владу над країнами», щоби вони доклали конкретні зусилля для того, щоби покласти край війні, досягнути припинення вогню та розпочати мирні переговори. «Побудована на руїнах перемога ніколи не буде справжньою», — підкреслив Папа.

Тобто чисто російські наративи, які підтримують лише її союзники на кшталт Угорщини, Білорусі, Ірану… Замість заклику до Путіна вивести війська з України, він хоче припинення вогню, що дорівнює згоді на розшматування України з послідуючим її знищенням. І це очевидно всім, хто чесний сам перед собою.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Рыбаку попалась рыба с человеческими зубами, видео

06.04.2018 - 18:30
Рыбаки и любители необычного частенько «демонстрируют» фото и видео неких загадочных существ. Даже русалку фотографировали. На востоке Индонезии глава семейства больше думал о том, как прокормить родных, но улов его ...