Папа Римський зустрівся із главами церков України

Папа Римський Франциск зустрівся з делегацією Всеукраїнської ради церков та релігійних організацій. Це перший візит українського міжконфесійного об’єднання до Ватикану, повідомляє Vatican news у середу, 25 січня.

Папа Франциск запевнив у своїй близькості до України, зазначивши, що регулярно приймає посланців президента Володимира Зеленського, який постійно перебуває в діалозі з представниками українського народу.

«Дякую вам за цю вашу єдність, це для мене багато означає. Це схоже на дітей у сім’ї, де один там, інший – в іншому місці, але коли мама хвора, усі збираються разом», – сказав він, наголошуючи, що в цьому разі не йдеться про єврейську, ісламську, християнську, православну чи католицьку Україну, але про «маму Україну», заради якої всі збираються разом.

«Це приклад перед величезною поверховістю, яку сьогодні бачимо в нашій культурі» — додав Франциск.

Своєю чергою, митрополит та голова ПЦУ Епіфаній повідомив, що на зустрічі Папу Римського попросили продовжувати молитву про Україну та боротьбу за правду.

Той у відповідь запевнив, що молиться за Україну: «Не сумнівайтеся, я молюся за вас! Ношу вас у моєму серці і благаю Бога, щоб він змилосердився над цим відважним народом!».

Нагадаємо, Франциск у різдвяному посланні закликав тих, хто має владу, змусити зброю замовкнути та покласти край війні в Україні. «Нехай же наш погляд наповниться обличчями братів і сестер українців, які переживають це Різдво у темряві, холоді, далеко від своїх домівок через знищення, спричинені десятьма місяцями війни», — сказав він тоді у традиційному посланні Urbi et Orbi.

Папа Римський закликав бути готовими до конкретних жестів солідарності, щоб допомагати тим, хто страждає. Також він попросив бога просвітити «розуми тих, хто має владу, щоб змусити замовкнути зброю та негайно покласти край цій божевільній війні!».

«Наш час відчуває великий голод миру також і в інших регіонах, на інших театрах цієї третьої світової війни», — заявив Папа Римський. 

Також Франциск закликав до «скромного» Різдва цього року, а заощаджені від скорочення витрат на подарунки кошти пожертвувати для допомоги «страждаючому народу України».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Как уберечь елку от кота (видео)

25.12.2015 - 14:05
Накануне новогодних праздников не можем обойти стороной вопрос — как уберечь елку от кота. Ответ — а никак. Есть два способа, фото в конце статьи, но они Вам не понравятся, ...

Околдован зимой

17.01.2016
Такое творение природы способно очаровать ...

Как пьяный водитель Мерседеса с заправочным шлангом боролся (видео)

25.12.2015
На камеру видеорегистратора попали кадры, ...