Папа Римський дав Україні пропутінську пораду

Папа Римський вкотре підіграв фашистській Росії у її пропаганді. Цього разу він взагалі договорився про те, що наша країна переможена. І це на фоні щоденних заяв і потужних дій західних країн по підтримці обороноздатності України.

Франциск заявив, що Україна «повинна мати відвагу підняти білий прапор» та почати переговори з Росією. Про це понтифік заявив в інтерв’ю швейцарській телерадіокомпанії, пише Reuters.

Главу католицької церкви запитали про його позицію в дебатах між тими, хто каже, що Україна повинна здатися, оскільки вона не змогла дати відсіч РФ, і тими, хто каже, що це узаконить дії Росії. 

«Це одна з інтерпретацій. Але я вважаю, що сильнішим буде той, хто дивиться на ситуацію, думає про людей, має сміливість підняти білий прапор і вести переговори. Слово «переговори» — сміливе слово. Коли ви бачите, що зазнали поразки, що справи йдуть не дуже добре, вам потрібно мати сміливість вести переговори», — сказав Франциск.

На думку глави Ватикану, переговори мають відбуватися за допомогою міжнародних держав.

«Можна відчувати сором, але скількома загиблими закінчиться ця війна? Потрібно вести переговори вчасно, знайти країну, яка може бути посередником», — сказав Папа Римський, згадавши Туреччину серед таких країн.

Нагадаємо, рік тому Франциск теж розчарував своїми закликами щодо війни в Україні. Він тоді так само виступив за припинення вогню та переговорів між РФ та Україною. Цей заклик пролунав 22 лютого 2023 року, за два дні до річниці російського вторгнення в Україну, повідомляло Reuters.

Він звернувся із закликом «до тих, хто має владу над країнами», щоби вони доклали конкретні зусилля для того, щоби покласти край війні, досягнути припинення вогню та розпочати мирні переговори. «Побудована на руїнах перемога ніколи не буде справжньою», — підкреслив Папа.

Тобто чисто російські наративи, які підтримують лише її союзники на кшталт Угорщини, Білорусі, Ірану… Замість заклику до Путіна вивести війська з України, він хоче припинення вогню, що дорівнює згоді на розшматування України з послідуючим її знищенням. І це очевидно всім, хто чесний сам перед собою.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Саакашвили допрашивают в СИЗО, появилось видео с места событий

09.12.2017 - 00:11
Как мы уже сообщали, в пятницу вечером правоохранители задержали Михаила Саакашвили. Он доставлен в СИЗО СБУ на Аскольдовом переулке. Туда оперативно съехались люди из группы сторонников бывшего президента Грузии. Сотрудники ...

Первый успех бойцов АТО в статусе Объединенных сил: видео

22.02.2018
Возле оккупированного Докучаевска террористы частенько ...