Орбана знайшли на таємному відпочинку в Індії

Відкриті друзі Путіна в Євросоюзі Орбан і Фіцо синхронно відправилися у відпустки. Причому, обидва таємгно від своїх суспільства, і обидва до країн Азії.

Угорський премʼєр-міністр Віктор Орбан разом із сімʼєю поїхав у кількатижневу відпустку до Індії, про що офіційно не повідомлялось. 

Про це  стало відомо з публікацій в індійських ЗМІ, на які звернув увагу незалежний депутат угорського парламенту Акош Хадхазі.

У своєму Facebook Хадхазі опублікував фото індійської газети, де розповідається про візит Орбана в супроводі дружини, двох доньок і ще пʼяти людей до штату Керала.

Як встановило видання HVG.hu, на фото, окрім Орбана, можна побачити бізнесмена Крішну Кумара, який керує аюрведичним лікувальним центром в Угорщині.

В іншій статті, опублікованій Хаджазі, наводяться слова водія тук-тука (популярний в Індії вид транспорту), який підвозив Орбана.

Там також повідомляється, що угорський премʼєр зупинився зі своєю сім’єю у п’ятизірковому готелі Fragnant Nature в місті Кочі штату Керала. Вартість номера там може становити від 100 тисяч форинтів за ніч (понад 240 євро).

За даними місцевих ЗМІ, угорський прем’єр перебуватиме в Індії до 16 січня – тобто майже три тижні. Востаннє Орбан публікував повідомлення у соцмережах 28 грудня, після чого пішов у відпустку.

Речник премʼєра Угорщини Берталан Хаваші на питання Telex про те, як довго Орбан перебуває в Індії, з якою метою, скільки коштуватиме проживання та харчування його оточення і хто за це платитиме, заявив, що не розголошуватиме інформацію про його «сімейні або приватні плани».

Прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо два тижні не з’являвся на публіці. Журналісти і суспільство шукали його місце знаходження з 22 грудня, коли він перебував у Москві. Сам Фіцо спілкувався з громадянами через відео на тлі закритих штор.

Журналісти Dennik N лише 4 січня дізналися, що зниклий посадовець перебував на той момент у п’ятизірковому готелі Capella Hanoi у В’єтнамі.

Місцезнаходження прем’єра вдалося дізнатися з деталей інтер’єру в його відеозверненні, в якому він, зокрема, погрожував зменшити допомогу біженцям з України.

За даними видання, апартаменти, де міг зупинитися прем’єр-міністр, розташований на останньому поверсі, має площу 194 м2, а вартість проживання становить 6200 євро за одну ніч. Проте невідомо, скільки саме часу він провів у готелі.

Фіцо 22 грудня зустрічався з російським диктатором Володимиром Путіним. Куди очільник словацького уряду подівся після того, достеменно невідомо. Жодної офіційної інформації про його місцезнаходження немає. В Офісі уряду на запитання журналістів не відповідають. 

ЗМІ зазначає, що серед словацьких провладних політиків точилися розмови про те, що голова словацького уряду майнув на відпочинок у Дубай. 



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Под судом Черноморска массовые столкновения: видео

18.09.2017 - 18:53
Решение суда города Черноморск по делу «2 мая», которым 20 обвиняемых были признаны невиновными и освобождены, было в штыки воспринято активистами Одессы, чьи друзья были убиты в тот майский день ...