Орбан зібрався у Москву до Путіна

Цинізм і зухвалість угорського прем’єра Орбана, схоже, не знають меж. Він вкотре підтверджує, що є посіпакою лідера фашистського режиму Путіна. 

Завтра здійснить візит у Москву і зустрінеться з господарем Кремля. Про це повідомило Радіо Свобода з посиланням на джерело в угорському уряді у четвер, 4 липня.

Вказано, що Орбана супроводжуватиме голова МЗС Петер Сіярто, який від початку повномасштабної війни в Україні п’ять разів відвідував Росію. А під час перебування Орбана 2-го липня у Києві вів телефоні перемовини з главою зовнішньополітичного відомства РФ Лавровим.

Востаннє Орбан зустрічався з Путіним у жовтні минулого року в Пекіні на форумі «Один пояс, один шлях», куди він приїхав як єдиний політик від Євросоюзу.

У свою чергу журналіст VSquare і Direkt36 Саболч Пані повідомив, що сьогодні літак угорського уряду здійснив рейс із Будапешта до Москви і повернувся назад. Журналіст вважає, що на борту була частина делегації Орбана.

Орбан системно проводить пропутінську політику, підтримуючи фашистський режим Росії. Він усіляко блокує будь-які санкції проти Москви, одночасно намагаючись заморозити допомогу Україні. Угорщина продовжує закуповувати російський газ у величезних об’ємах, має з нею контракт на будівництво росіянами АЕС, глава МЗС Сійярто постійно їздить на зустрічі в РФ…

Вся ця політика Орбана має своє пояснення — він такий самий диктатор, як Путін, просто з меншими можливостями. Тримає владу вже 14 років, максимально контролюючи в країні ЗМІ. 


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Появилось видео падения и взрыва метеорита под Архангельском

09.01.2017 - 00:58
В России в Онежском районе Архангельской области водителю на трассе из Северодвинска в Онегу посчастливилось увидеть достаточно редкое явление — яркую вспышку в небе, которую с большой долей вероятности можно считать ...