Орбан висловився на користь перемоги Росії у війні з Україною

Ніхто так не вибішує більшість українців, як прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан і його вірний поплічник — голова МЗС Петер Сіярто. Вони дратують навіть більше, ніж Путін, з яким все предметно зрозуміло — він уособлення зла і міжнародний злочинець. А ось керівництво Угорщини намагається триматися в таборі цивілізованих країн, при цьому роблячи усе, щоб Україна програла у війні з Росією, а значить, була знищена фізично. І це не перебільшення.

Ніні Орбан в інтерв’ю провладній газеті Magyar Nemzet заявив, що українці можуть воювати доти, доки США підтримуватимуть їх зброєю і грошима, а «якщо американці хочуть миру, то мир буде». Тобто закликав американців припинити допомагати нашій країні. 

Звісно, в такому разі ми програємо. Тут немає якоїсь великої мудрості. І Орбана це влаштовує. Закликів до Путіна вивести війська з України, що дійсно припинило б війну і зберегло життя тисяч і тисяч людей, він взагалі чомусь не робить.

В МЗС України вже відповіли на слова Орбана. Його прямо звинуватили в патологічній зневазі до нашої країни і народу.

«Заяви прем’єр-міністра Угорщини демонструють патологічну зневагу до України та українського народу, який протистоїть російській агресії, а також його власну політичну короткозорість. Адже поразка України у війні, до якої Віктор Орбан непрямо закликає, призвела би до прямої загрози російської агресії для Угорщини та угорців», – йдеться в коментарі пресслужби МЗС.

«Угорському лідеру варто запитати самого себе, чи хоче він миру. Якщо відповідь ствердна, йому потрібно використати свої тісні зв’язки з Москвою, аби та припинила агресію проти України і вивела війська», – додали в зовнішньополітичному відомстві.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Гройсман сделал видеообращение к украинцам в связи с газовым шантажом России

02.03.2018 - 13:39
Премьер-министр Украины Владимир Гройсман сделал видеообращение к украинцам в связи с ситуацией с нехваткой газа. Гройсман заявил, что Россия, проиграв арбитраж в Стокгольме, прибегла к шантажу, понизив объемы прокачки газа, ...

Как завести машину с помощью автомата Калашникова (видео)

21.12.2015
Иракские солдаты демонстрируют чудеса изобретательности ...