Орбан попросив Трампа «повернутися та принести мир»

Напередодні у Флориді майбутній кандидат у президенти США Дональд Трамп зустрівся з прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном. Останній відкрито плекає надії на повернення Трампа у Білий дім, сподіваючись на його проросійський курс у питанні України.

Про зустріч, що тривала близько години, пише Reuters.

«Нам потрібні лідери у світі, яких поважають та які можуть принести мир. Він – один з них! Поверніться і принесіть нам мир, пане президенте!», – зазначив у своєму улесливому дописі в соцмережі Х Орбан.

Він також висловив нічим не підкріплену думку про те, що при Трампі-президентові в Україні не почалася б повномасштабна війна.

Нагадаємо, Орбан вже два роки веде яскраву антиукраїнську політику, всіляко, як тільки можливо, захищаючи інтереси Росії. А його просування ідеї припинення вогню і переговорів збігається з бажаннями РФ, яка таким чином хоче зафіксувати за собою окуповані території і отримати паузу для відновлення сил і потужностей для нової війни. 

Трамп, в свою чергу, блокує через Конгрес надання Україні фінансової допомоги для постачання зброї і бюджетної підтримки. Про це відкрито заявляє діючий президент Джо Байден.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Четырехлетней девочке доверили провести тест-драйв 18-тонного грузовика (видео)

05.12.2015 - 18:33
Тест-драйв 18-тонного грузовика доверили провести четырехлетней девочке. И в этом, кстати, есть смысл, — какой водитель-испытатель поведет себя более непредсказуемо, чем маленький ребенок? В новом видеоролике Volvo Trucks Look Who’s Driving ...

Задержан матерый боевик ДНР: видео

07.06.2018
Боевика ДНР с многолетним стажем ...

Как развлекаются американские любители оружия (видео)

07.11.2015
Впечатляющее видео ночных стрельб на ...

Топ-5 заблуждений о сексе и беременности

18.09.2016
Достаточно нескольких прикосновений во время ...