ООН після підриву РФ Каховської ГЕС відзначає день російської мови

На тлі підриву росіянами греблі Каховської ГЕС, Організація Об’єднаних Націй, метою якої є підтримання та зміцнення миру, відзначає день російської мови. Про це йдеться у Twitter організації.

Ймовірно, це пов’язано з черговою річницю від дня народження російського поета Олександра Пушкіна. Ця дата «росмови» є в календарі ООН, але ж треба якось враховувати реалії, а саме геноцидну війну, і скасовувати такі «свята». Тим паче враховувати події сьогодення!

«Щороку 6 червня, в рамках програми підтримки та розвитку багатомовності та культурного різноманіття, в ООН відзначається День російської мови. Російська мова є однією з шести офіційних мов ООН», — сказано у повідомленні. 

Організація також ретвітнула публікацію російських представників ООН у Twitter, у якій говориться: «Цілі в галузі сталого розвитку — це загальний заклик до дій щодо викорінення злиднів, захисту планети й забезпечення того, щоб усі люди жили в мирі та процвітанні».

Це викликало хвилю обурливих коментарів українців.

На допис організації також відреагував уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець.

Він зазначив, що безкарність росіянам дозволяє відчути навіть глобальна міжнародна організація ООН, яка покликана підтримувати мир у світі.

«Невже представники ООН не розуміють, що цим заохочують росіян діяти ще більш жорстоко, грубо, безжалісно і безвідповідально. Бо країна-терорист вже показала, що плює на всі міжнародні домовленості, підписані конвенції та норми», — зауважив омбудсмен.

Лубінець підкреслив, що Росії байдуже в який день вбивати та нищити, якщо вона переконана, що за це не понесе жодного покарання.

«А повинна за все відповісти сповна! Росії не місце у Радбезі ООН та в ООН в цілому», — наголосив обмудсмен.

Нагадаємо, організація ООН демонструє нерасторопність і неможливість дієво впливати на підтримання миру. Більше того, не спромоглася навіть вийти з ініціативою щодо виключення Росії зі складу свого Радбезу.

Раніше ООН не змогла спромогтися відправити свою місію у Оленівку Донецької області, де російська злочина влада влаштувала підрив полонених українців у колонії.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На арене цирка на лошадь напали тигр и львица, видео

15.01.2018 - 17:32
Сотни зрителей цирка в китайской провинции Хэбэй стали свидетелями достаточно эмоционального противостояния на арене лошади и двух хищников – тигра и львицы. Они несколько раз впивались зубами в свою добычу, ...

Лада Калина провалилась в лужу и исчезла насовсем: видео

29.11.2016
Яму, в которую превратилась лужа, ...

Как обустроить жилое пространство для кошек

01.11.2015
Как обустроить жилое пространство кошек. ...

Настя Каменских сняла на видео зажигательный танец в бикини

29.10.2017
Не успели поклонники таланта Насти ...