На Краматорському (раніше Бахмутському) напрямку за перші 22 години минулої календарної доби бійці Сил оборони ліквідували 66 російських інтервентів ще 117 (більше роти) поранили.
Також наші захисники пошкодили 152-міліметрову гаубицю «Мста-Б», два міномети, ще одну МТ-12 «Рапіра» та три машини інтервентів.
Про це в зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповів пресцентр Генерального штабу Збройних сил України:
«Противник активізувався, здійснивши 28 наступальних дій біля Часового Яру, Бондарного, Міньківки, Васюківки, Григорівки, Калинівки, Білої Гори, Андріївки та Кліщіївки. Сили оборони відбили 21 атаку, ще 7 – продовжуються».
