Окупанти зазнали великі втрати під час штурму Красногорівки

Під Донецьком минулої доби російські окупанти завдали авіаційні удари по районах Авдіївки і більш північних Олександрополя та Новобахмутівки, а також по Новомихайлівці на Мар’їнському напрямку.

Про це, серед іншого, у звіті за шосте січня, розміщеному на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», розповів спікер Генерального штабу Збройних сил України Павло Ковальчук.

У свою чергу, блогер і український патріот з Донецька «Necro Mancer» звернув увагу на повідомлення свого антипода – рашистської «воєнкорки» Марини Харькової. Вони стверджує, що починаючи з п’ятого січня, загарбники ведуть штурм вільного селища Красногорівка (західніше Донецька).

Містечко атакують інтервенти з Самари, які несуть великі втрати. Харькова каже, що в лікарні поступає багато поранених загарбників. Значить, неодмінно є й багато знищених російських фашистів.

Цікаво також, що рашистка відзначає тотальну перевагу Сил оборони в дронах-камікадзе. Хотілося б у це вірити.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео с российскими танками, которые готовят к переброске в Украину

24.03.2017 - 18:38
Reuters показал готовящиеся к переброске в Украину российские танки После размещения 24 марта на YouTube-канале агентства Reuters видео разгрузки десятков российских танков вблизи украинской границы зрители на него отреагировали неоднозначно. ...

Возле Луны пролетели три загадочных объекта: видео

29.04.2018
На относительно близком расстоянии от ...