Окупанти засипають КАБами райони Липців і Вовчанська

Російські окупанти розпочали активно використовувати керовані авіаційні бомби у прикордонні на півночі Харківської області, через що наші захисники змушені змінювати позиції.

Про це у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» повідомив блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман):

«На Вовчанському напрямку орки засипають нас КАБами, подекуди через повністю зруйновані позиції доводиться відкатуватися назад. Найбільші втрати несемо під час змін та евакуації, шляхи підходів майже на відкритій місцевості.

Також ворог почав застосовувати тритонні авіабомби, потужна куйня, здебільшого по Липцям працюють».

У свою чергу, пресцентр Генерального штабу ЗСУ у зведенні за перші 22 години 21 червня про дану ділянку фронту повідомив наступне: «На Харківському напрямку активних наступальних дій ворог не проводив. Обстановка змін не зазнала».

Що стосується заяв росіян про використання в Липцях 19 червня КАБ-3000, то у ЗСУ наступного дня заявили, що поки не встановили, яка саме бомба прилетіла у лікарю в селі.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В столичном супермаркете «Фуршет» кот справил нужду в лоток с сахаром: видео

16.08.2017 - 21:12
Вчера в Киеве в магазине «Фуршет» на проспекте победы случилась история, всколыхнувшая интернет. Гулявший по заведению молоденький серый кот забрался в ящик с рассыпным сахаром и справил в нем нужду. ...

Невероятные голы, — видеоподборка

26.10.2015
Предлагаем видеоподборку самых невероятных и ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

04.08.2018
Когда обсуждают пенсионную реформу совсем ...