Окупанти закріпилися у південній частині Авдіївки

Російські окупанти просунулися вперед у південній частині нескореного міста Авдіївка вздовж вулиць Соборна, Спортивна та Чернишевського, а також в лісосмузі на захід від комплексу «Царська охота».

Таким чином, ворог захопив ділянку завширшки до 530 метрів на глибину до 440 м. Про це повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний», оприлюднивши мапу, на якій відповідна територія забарвлена червоним кольором.

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував подібні зміни і на своїй карті за 24 січня, дивись її скриншот.

Варто зауважити, що ще вчора «DeepState» позначав цю територію, як сіру зону. Тобто, фактично загарбники закріпилися на ділянці, яку захопили кілька днів тому.

До речі, інтервенти з наданням відповідних відео підтвердили, що це їм вдалося завдяки проходу їх великого штурмового загону по підземній двокілометровій трубі в наш тил.

Цей успіх ворога не загрожує оточенню всього гарнізону Авдіївки.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Одессе в ходе массовых столкновений разбили голову начальнику полиции: видео

18.11.2017 - 15:51
Из-за позиции мэра Одессы по сооружению в Горсаду нового торгового центра произошли столкновения между активистами и полицией. В них пострадал начальник полиции Одесской области Дмитрий Головин и несколько других правоохранителей. ...

Боевой кот сфинкс одолевает врага (видео)

06.03.2016
Котов без шерсти многие недолюбливают. ...

Милевский феерично «запорол» пенальти (видео)

25.05.2016
За тур до завершения чемпионата ...