Окупанти захопили вулицю Базарна у Бахмуті

Виснажити переважаючі сили противника та нанести йому тяжких втрат, щоб створити необхідні умови для звільнення України. Так сьогодні у своєму Телеграм-каналі охарактеризував головне завдання Сил оборони на Бахмутському напрямку командувач Сухопутних військ Збройних сил України Олександр Сирський.

Генерал розповів, що приймає конкретні рішення з польовими командирами в самому Бахмуті і заявив: «Українські військові утримують фортецю Бахмут всупереч різним термінам та прогнозам».

Багато в чому це відбувається завдяки довірі наших захисників особисто до Олександра Сирського (якщо вірити «Бахмутському Демону», його позивний Бетон).

В свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» повідомив про просування загарбників в Бахмуті:

«Ситуація в центрі міста найбільш важка. Командування ПВК Вагнера відправило найбільш здібні бойові групи, які мати досвід війни в Лівії, Сирії, Малі. Вулиця Базарна повністю перейшла під контроль ворога, бої йдуть по вулиці Незалежній, Торговій, Соборній. Стримуємо усіма силами, зараз найголовніше, не дати ворогу пробитись до центра, там наразі просто м’ясорубка».

Нагадаємо, у гарнізону є можливість для відступу, шляхи постачання працюють. Тобто ситуація під контролем.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Боец АТО показал видео успешной операции по ликвидации террористов в тылу ДНР

25.05.2017 - 14:05
Боец АТО «Белый хозяин» (НГУ, «Донбасс») воюет все 3 года российско-украинской войны. Из сообщений в твитере мы знаем, что в последнее время его группа стоит на блокпосту где-то в районе ...

ВСУ уничтожили ДОТ с двумя боевиками: новое видео

17.02.2019
Офицер Вооруженных сил Украины Анатолий ...

Силовики провели в Одессе успешную спецоперацию: видео

02.05.2017
Служба Безопасности Украины начинает приоткрывать ...