Окупанти захопили велику територію на шляху до Карлівки

Бійці 25-ої окремої повітряно-десантної бригади Збройних сил України за вісімнадцять діб безперервних боїв західніше окупованого Тоненького на Авдіївському напрямку ліквідували три батальйони (близько півтори тисячі чоловік) піхоти російських окупантів.

Оскільки зазвичай всі говорять про знищення ворожої техніки на цій ділянці фронту, блогер і лейтенант ЗСУ з позивним Алекс у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» доповнив картину і втратами живої сили загарбників.

Однак попри це агресор продовжує просуватися у цій відкритій рівнинній місцевості без населених пунктів, водойм, териконів та серйозних фортифікаційних укріплень. Черговий «м’ясний» успіх інтервентів зафіксував авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState».

Дивись для порівняння скриншоти його карти за позавчора та вчора. На останньому він червоно-коричневими штриховкою та пунктиром позначив чималу ділянку, на якій вже закріпилися окупанти. Переважна частина цієї території раніше була сірою зоною.

Ми ж червоною стрілочкою умовно вказали місце суттєвого розширення сірої зони в наш бік. Є сподівання, що біля великих водойм і висот Нетайлового, Яснобродівки і Уманського наступ ворога буде зупинено, і він не дійде «по інерції» з Авдіївки до сусіднього містечка Карлівка.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Лучшие футболисты, голы и тренера 2016 года: видео

03.12.2016 - 01:40
ФИФА близка к подведению итогов 2016 года. Пока футбольные функционеры лишь ограничились определением «троек лучших». Что любопытно, самые эффектные голы в уходящем году забивали вовсе не «звезды» мирового уровня. Отметим, ...

В сеть слили компромат на Ефремова

31.07.2016
Генпрокурор Юрий Луценко уверяет, что ...

Google назвала самые популярные видео 2017 года на YouTube в Украине

08.12.2017
Компания Google назвала самые популярные видео ...