Окупанти захопили важливу шахту в районі Торецька
Протягом перших шістнадцяти годин дев’ятнадцятого квітня на Торецькому напрямку бійці Сил оборони відбили всі дев’ять штурмів російських окупантів, які мали місце в районах Торецька, Дачного та в бік Диліївки.
Про це у відповідній оперативній інформації, оприлюдненій на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.
Однак інформація нашого захисника і водночас блогера, який воює добровольцем з 2014 року і веде телеграм-канал «Рапорт Сержанта», про цю ділянку фронту далеко не така оптимістична:
«Невтішні новини з Торецького напрямку. Хрякам важкою ціною вдалося захопити шахту, яку СОУ обороняли. Багато туди кацапи кидали як «м’яса», так і техніки. Про артилерійські удари, які не вщухали ні на годину, не варто і говорити».
Автор вважає, що тепер агресор спробує прорватися до Костянтинівки Донецької області одночасно з півдня (з Торецька) і сходу (Часів Яр):
«Свої зусилля і резерви, скоріше за все, орки кинуть на «Часів-Ярівський напрямок», щоб підступити до Костянтинівки з обох сторін у вигідному положенні».
Подпишитесь на новости
























