Окупанти захопили укріпрайон «Зеніт» на півдні Авдіївки

Сьогодні ввечері рашистські «воєнкори» повідомляють, що російські окупанти захопили позицію «Зеніт» на півдні Авдіївки (колишня частина протиповітряної оборони). Вони оприлюднюють віддповідні фото- і відеоматеріали.

О 21:10 це підтвердив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState», який зробив відповідні зміни на своїй карті з коментарем: «Ворог захопив позицію Зеніт, яка південніше Авдіївки».

Втрачену територію, на якій вже закрпилися загарбники, він позначив червоними пунктиром і штриховкою. Раніше ми вже вказували, що «Зеніт» приречений, адже був майже оточеним ще вчора.

Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?» о 20:37 написав: «На жаль, пі..ри змогли просунутися на півдні та півночі Авдіївки».

Однак «DeepState» цього разу просувань ворога на півночі міста не зафіксував. Втім він робив це сьогодні в обід. Тому, можливо, «ШО НА ФРОНТІ?» має на увазі саме їх.