Окупанти захопили Очеретине і просунулися біля Новокалинового

Російські окупати остаточно захопили село Очеретине на Авдіївському напрямку. Про це о 16:03 повідомив блогер і наш захисник, який веде Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?».

Авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» цю подію поки що не підтвердив, однак в останні дні він двічі на добу констатував просування загарбників у цьому напрямку…

Натомість він зафіксував просування загарбників в районі сусіднього Новокалинового. Дивись його мапу, на якій він позначив втрачену територію, на якій вже закріпилися загарбники, червоно-коричневими штриховкою і пунктиром.

Нагадаємо, ворожий прорив біля цього населеного пункту стався ще раніше, ніж біля Очеретиного, однак Збройні сили України досі впевнено контролюють дві третини Новокалинового. Одна шоста села перебуває у сірій зоні, решта підконтрольна інтервентам.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Околдован зимой

17.01.2016 - 18:46
Такое творение природы способно очаровать всех. Разве, что владельцу автомобиля, который на видео, это скорей всего не понравиться. Вот такой вот отмороженный автомобиль… ...

Двойной удар по генералу Рубану: видео

24.01.2017
«Компромат» на Рубана советник замминистра обороны ...

Тигр спас зоолога от ягуара

19.08.2016
Хищник не дал атаковать своего ...