Окупанти захопили нові території на Покровському напрямку

Російські загарбники незначно просунулися в районі частково окупованого села Нетайлове Донецької області (колишній офіційно Авдіївський напрямок, а відтепер за термінологією Генерального штабу Збройних сил України стик Покровського і Курахівського).

Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState». Дивись для порівняння скриншоти його карт за 12 та 13 травня.

На останній він червоно-коричневими штриховкою і пунктиром показав втрачену територію в самому населеному пункті, на якій вже закріпилися загарбники. А ми червоною стрілочкою вказали на місце розширення сірої зони в наш бік північніше села.

Вірогідно, ті самі події описав і новинний Телеграм-канал «Донбас Оперативний»: «У Нетайловому ворожа піхота просунулась вздовж вулиці Набережна на глибину до 280 метрів».


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Ликвидация Гиви: подробности, фото, видео

08.02.2017 - 11:41
Как мы уже сообщали, сегодня ранним утром в Донецке на базе террористического формирования «Сомали» был убит его командир Михаил Толстых, известный как Гиви. Боевик был распиарен в ДНР и на ...

Десяток бурундуков поместилось в 500-граммовой коробке от майонеза (видео)

16.03.2016
То, что конструктивная особенность грызунов, ...

Под Донецком ВСУ ликвидировали двух террористов. Фото и видео

01.07.2018
В утренней предварительной сводке за ...