Окупанти захопили нові території на Мар’їнському напрямку

Російські інтервенти відчутно просунулися вперед північніше нещодавно окупованого села Новомихайлівка на Мар’їнському напрямку. Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState».

Дивись скриншот його карти за минулу календарну добу, на якому він червоно-коричневими штриховкою та пунктиром позначив втрачені території, на яких вже закріпилися загарбники.

В своїй сьогоднішній анотації до змін на карті «DeepState» вказав, що «ворог захопив Новомихайлівку». Хоча за його ж даними 99,9% населеного пункту були окуповані раніше.

Нагадаємо, вчора головнокомандувач Збройних сил Олександр Сирський повідомив, що ситуація на фронті загострилась, а Росія активно атакує по всій лінії фронту, на деяких напрямках — має тактичні успіхи. Тому Сили оборони перемістились на нові рубежі західніше Бердичів, Семенівки та Новомихайлівки Донецької області.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

У Ляшко нашли незадекларированные особняки: видео

28.03.2017 - 19:09
Пожалуй, тема «происхождения» денег для покупки роскошной недвижимости политиками является наиболее востребованной украинцами. Нынче общество ждет объяснений лидера радикалов Олега Ляшко. В 2017 году у главы РПЛ появился довольно просторный особняк ...

Офицер СБУ получил крупную взятку: видео

27.04.2018
НАБУ опубликовало видео оперативной съемки ...

Большой успех украинских силовиков: фото, видео

22.02.2017
Для киевского Майдана в Одессе ...