Окупанти захопили нові території на Донеччині, – DeepState

Російські загарбники захопили значні території на стикові Покровського і Торецького напрямків, в тому числі окупувавши маленьке село Шевченко Перше Гродівської селищної громади Покровського району Донецької області.

При цьому ворог значно просунувся вперед в районі сусіднього Коптєвого на захід в бік Покровська, а також біля Яблунівки на північ в бік Костянтинівки.

Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап та колектив військових експертів «DeepState». Дивись скриншот його актуальної карти за результатами дев’ятнадцятого червня.

На ній він забарвив штриховкою і пунктиром червоно-коричневого кольору втрачені ділянки, на яких за вчора змогли закріпитися інтервенти.

Також відчутно в наш бік змістилася сіра зона активних боїв – місця, де це помітно найбільше, ми вказали червоними стрілочками.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Уничтожение танка боевиков на Донбассе сняли с беспилотника: видео

24.10.2017 - 22:15
Периодически с Донбасса приходят сообщения о том, что у российско-террористических формирований подбит то танк, то БМП. Сегодня на странице в Фейсбук волонтерского фонда «Возвратись живым» опубликовано видео с беспилотника, на ...

Жесткая блокада подобралась к Горловке: видео

12.02.2017
У Торецка заблокировали одну из ...

Резня в финском городе Турку: появилось видео

18.08.2017
В Финляндии произошел теракт — ...