Окупанти захопили нові території на Авдіївському напрямку

Речники в погонах не коментують інформацію про нестримне просування російських окупантів в районі сіл Очеретине і Новобахмутівка на Авдіївському напрямку.

Так, пресцентр Генерального штабу у вечірньому зведенні за перші вісімнадцять годин 23 квітня про цю ділянку фронту повідомив наступне:

«Нашими захисниками відбито чотирнадцять атак в районах населених пунктів Новокалинове, Очеретине, Новобахмутівка, Бердичі, Яснобродівка, Нетайлове і Первомайське».

Нагадаємо, про успіхи загарбників в районі Очеретиного сьогодні загадували американський Інститут вивчення війни (ISW), наші захисники і аж двічі авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» (який нещодавно підписав угоду з Міноборони про співпрацю).

Останній, таким чином намагається встигати за змінами ситуації, адже зазвичай він оновлює свою карту раз на добу.

У свою чергу, блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади ЗСУ Станіслав Бунятов (Осман) о 18:33 у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» написав:

«По Очеретиному поки погана обстановка, орки туди прям дуже сильно пруть. Можливо ще повернемо позиції, є момент, який мене трохи заспокоює, але він як холодець».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Стадо бегемотов расправилось с большим крокодилом: видео

26.10.2017 - 13:13
Гиппопотамы считаются одними из опаснейших обитателей Африки. По неофициальной статистике, в мире от них людей гибнет больше, чем от акул. Нильскому крокодилу чудом удалось избежать того, чтобы стадо бегемотов его ...

Бесстрашный кот утихомирил крокодила (видео)

06.11.2015
Крокодилу крупно повезло. Кот, по ...

Самый красивый гол 2017-го был забит в первый день года: видео

23.10.2017
Удивительно, но самый красивый гол ...

Изобрели матрац, который уведомляет о супружеской измене (видео)

15.04.2016
Испанцы изобрели матрац, который уведомляет ...