Окупанти захопили нові території на Авдіївському напрямку

Російські окупанти здійснили підтверджені просування на Авдіївському напрямку. Про це в сьогоднішньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні без подробиць повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

Деталі навів авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState», і вони дуже неприємні – ворог скористався нашим провалом в районі Новобахмутівки і швидко просувається вперед.

Дивись для порівняння скриншоти карти «DeepState» за чотирнадцяте та п’ятнадцяте квітня. На останньому він червоно-коричневими штриховкою і пунктиром позначив великі втрачені території, на яких вже закріпилися загарбники.

Окрім успіху в напрямку Новобахмутівки агресор також захопив ділянку біля Семенівки. В результаті захисники розташованих між ними нескорених Бердичів ризикують потрапити в оточення.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Кадыров пригрозил Березе за «эпитет» в адрес Скабеевой: видео конфликта

25.01.2019 - 14:08
Известный своей мстительностью лидер Чечни Рамзан Кадыров заявил, что найдется мужчина, который даст «звонкую оплеуху» нардепу Верховной Рады Украины Бориславу Березе, если тот «должным образом» не извинится перед российской телеведущей ...

Интервью российскому телеканалу «казачьих атаманов» Бати и Сени

21.07.2015
По их словам, Захарченко давно практикует ...