Окупанти захопили Керамік і Новокалинове на Авдіївському напрямку

Російські окупанти захопили сусідні село Новокалинове та селище Керамік на Авдіївському напрямку. Про це повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний»: «Просування супротивника на ділянці шириною до 5,2 кілометрів та на глибину до 1,4 км».

Авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» це підтвердив і показав деякі деталі на своїй карті за результатами минулої доби.

Значні втрачені ділянки, на яких вже закріпилися загарбники, він позначив червоними штриховкою і пунктиром. Також значно в наш бік змістилася сіра зона активних боїв.

Варто зазначити, що більшість вищевказаної щойно захопленої території станом на вчора вже була оточена з трьох сторін інтервентами; у тому числі безвихідним було положення в Новокалиновому. А от Керамік в напівоточення не потрапив…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Прогулку голой женщины в Киеве сняли на видео

02.08.2017 - 14:25
Забавный случай сегодня произошел в столице — по проспекту Победы прогулялась совершенно голая женщина. Кто она, откуда и куда продефилировала, неизвестно. Как и причина такого поступка. Может, на спор? При ...

Украинские военные разработки. Бронеавтомобиль «Козак»

03.11.2015
27 СРМ-1 «Козак», Украина. Разработан ...

Над Аравией в небе образовалась огромная дыра: видео

19.03.2019
В городе Эль-Айн в Объединенных ...