Окупанти захопили ДФС і встановили свій прапор на в’їзді в Авдіївку

Російські окупанти захопили Донецьку фільтрувальну станцію (східніше нескореної Авдіївки). Про це об 11:27 повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState».

На його мапі територія, на якій закріпилися загарбники, позначена червоними пунктиром і штриховкою. Окрім того, різко на захід розширилася сіра зона, що ми умовно позначили червоними стрілками.

Втім, є надія, що наші захисники змогли відносно організовано відійти на захід. Свідченням цього є те, що в ДФС зайшли місцеві бандформовуння ДНР. Тоді як більш боєздатні російські інтервенти воюють на заході Авдіївки, намагаючись оточити гарнізон міста.

І вони продовжують звужувати горловину котла. За що свідчить повідомлення Телеграм-каналу «ШО НА ФРОНТІ?» о 14:40:

«Орки мають просування на півночі Авдіївки: у бік Ласточкиного, також на території Авдіївського коксохімічного заводу. Орки встановили свою ганчірку над стелою при (західному) в’їзді до міста».

«DeepState» ці зміни ще не зафіксував…

Тим часом командувач оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» Олександр Тарнавський підтвердив те, про що ми писали ще вчора ввечері — ЗСУ відійшли х укріпрайону Зеніт: «… Наразі триває перегрупування військ, поповнення припасів та облаштування підрозділів на нових позиціях. Відбувається планове посилення підрозділів»


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Бизнесмен из Горловки рассказал о том, что творят оккупанты на Донбассе: видео

27.10.2017 - 20:04
Выехавший из Горловки в 2015-ом году бизнесмен Вадим Минзюк рассказал украинскому волонтеру и журналисту Денису Казанскому о том, как в его родном городе захватывали власть сначала отбросы общества, а затем ...

Мать сняла на видео мощный удар молнии рядом с сыном

24.10.2017
В Аргентине женщина сняла видео, ...