Окупанти захопили безлюдні території на Лиманському напрямку

Російські окупанти захопили відчутну територію без населених пунктів на північному фасі Лиманського (Кремінського) напрямку, просунувшись в бік вільного села Невське Луганської області.

Спочатку про це повідомив Телеграм-канал «Трикутник», який висвітлює хід бойових дій на Луганщині та прилеглих районах Донеччини і Харківщини: «Росіяни наступають на північний захід від (окупованої) Червонопопівки».

Згодом авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і водночас колектив військових експертів «DeepState» на своїй мапі за підсумками 28 червня забарвив втрачену ділянку, на якій встигли за вчора закріпитися інтервенти, червоно-коричневими штриховкою і пунктиром.

Приблизно тоді ж про це повідомили західні OSINT-дослідники. Їх мапа співпадає з картою «DeepState». Також вони вказали площі: ворог захопив 478 гектарів (4,78 квадратних кілометри), Сили оборони втратили разом з урахуванням зміщення сірої зони в наш бік 540 гектарів (5,4 км²).


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Усик добыл тяжелейшую победу над Бриедисом, видео

28.01.2018 - 01:21
В Риге завершился сумасшедший по накалу бой между Александром Усиком и Майрисом Бриедисом. Трибуны яростно поддерживали латвийца и он выглядел очень достойно. Первых два раунда прошли в равной борьбе. Следующие ...

Успенскую сняли с самолета из-за дебоша: видео

25.03.2018
Со второй попытки эпатажная российская ...