Окупанти задіяли на фронті дрони на нестандартних частотах

На Покровському (раніше Авдіївському) напрямку протягом перших шістнадцяти годин другого липня сталося найбільше бойових зіткнень – 26 з 93, які мали місце на усіх одинадцяти напрямках.

Про це в останньому на момент написання цих рядків зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Збройних сил України:

«…В районах Воздвиженки, Новоолександрівки, Євгенівки, Новоселівки Першої, Лозуватського, Чистобродівки та Уманського Сили оборони… відбили дванадцять атак противника, чотирнадцять боїв – ще  тривають».

Невтішні новини про цю ділянку фронту у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» пише блогер і лейтенант ЗСУ з позивним Алекс:

«Ворог продовжує сунути в сторону траси «Покровськ – Костянтинівка», має невеликі, але поступові просування… Тому не завадило б зробити захисні насипи вздовж дороги…».

«На Покровському напрямку, на жаль,.. дуже важко моїм хлопцям з 59-ої окремої мотопіхотної бригади… У зв’язку з тим, що додались ворожі дрони на нестандартних частотах, напевно тут зараз найскладніша обстановка по всьому фронту».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как кошка отобрала котенка у ребенка (видео)

15.06.2015 - 20:55
Все мамы одинаковы. Они самозабвенно заботятся о своих детях и никому не дают их в обиду. Кошки не исключение. Когда маленький человеческий ребенок захотел поиграть с пушистым котенком, для него ...

«Шахтер» эффектно победил «Олимпик»: видео голов

25.11.2017
Донецкий «Шахтер» после неудачи в ...