Окупанти з великими втратами захопили позиції ЗСУ на Бердянському напрямку

Російські окупанти з 394-го мотострілецького полку 127-ої мотострілецької дивізії 5-ої загальновійськової армії Східного військового округу фашистської РФ 30-го листопада захопили українські позиції на південний захід від Старомайорського (південніше Великої Новосілки на Бердянському напрямку).

Про це з посиланням на геолоковані бойові відео в останньому зведенні про ситуацію на фронті повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

Очевидно цю саме інформацію підтвердив боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» ЗСУ Станіслав Бунятов (Осман) у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер»:

«На АР окри проводили спробу масштабного наступу, задіювали різну техніку… Затрофеїна у нас «MaxxPro» та декілька БМП-2 та БМП-3 згоріли з піхотою. Окремо відмічаю 71 ОЄБр та 118 ОМБр, вони дуже добре себе показали.

По втратам русні: в одній з груп, яка складалася з 40 штук, залишились живими 2, пішли на обмінний фонд, в інших (групах) ситуація подібна.

На жаль, не тільки позитив: русня змогла віджати деякі позиції, серед наших є загиблі та близько п’яти полонених».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Большое судно врезалось в мост в Китае: видео

02.04.2017 - 01:08
Грузовое судно, перевозившее около тысячи тонн груза, врезалось в мост Ляньси в провинции Гуандун на юге Китая. В результате удара опора моста сдвинулась на полтора метра. Судно не маленькое — в ...

«Динамо» одолело «Сталь»: видео голов

19.11.2016
Сегодня луганская «Заря» на своем ...