Окупанти вдарили по центру Херсона, є загиблі

Російсько-фашистські війська знову обстріляли центральну частину Херсона. Щонайменше, дві людини загинули. Про це повідомив заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко.

Удар прийшовся за сто метрів від будівлі облдержадміністрації, в яку вчора вже влучили снаряди від РСЗВ (тоді шістьох людей було поранено і вбито 8-річного хлопчика).

Всього російські агресори минулої доби 86 разів обстріляли територію Херсонської області. У регіоні загинули троє людей, ще 13 отримали поранення.

У самому Херсоні, за даними голови Херсонської ОВА Ярослава Янушевича, ворог влучив у суднобудівний завод, освітній заклад, склади, приміщення видання газети, школу, магазин, будівлю Херсонської ОДА, приватні і багатоквартирні будинки…

Росіяни після втечі з Херсону щоденно обстрілюють місто. Як правило, б’ють по житловим будинкам, ринкам, та об’єктам інфраструктури. Цим самим Кремль підкреслює, що люди його взагалі не цікавлять, навіть ті, яких він оголосив росіянами в рамках своєї нікчемної анексії.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Надежда Савченко попала в аварию

11.09.2016 - 11:23
К счастью, в ДТП никто не пострадал Автомобиль, в котором ночью в Киеве ехала Надежда Савченко, попал в ДТП. В машину нардепа врезался пьяный водитель. Парламентарий не пострадала. Как сообщает ...

В Днепре россиянин с флагом Украины обозвал Путина: видео

24.08.2017
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин выложил ...

Забавное дефиле коротконогого кота (видео)

29.03.2016
Забавного котика сняли на видео. ...

Новый украинский БМП

30.10.2015
От стандартной машины пехоты БМПТ-64 ...