Окупанти скористалися провалом позицій ЗСУ на Авдіївському напрямку

Російські окупанти минулої доби здійснили підтверджене просування поблизу Авдіївки. Про це в сьогоднішньому зведенні, серед іншого, без подробиць заявив американський Інститут вивчення війни (ISW).

Деталі у своєму Телеграм-каналі навів авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState». Спочатку він написав:

«Ворог намагається обійти Бердичі з півночі. Кацапи проводять активні штурмові дії в районі залізниць. Ситуація різко погіршилася. На відео ОСУВ «Хортиця» показано відбиття атаки у 1400 метрах від околиць Новобахмутівки».

А згодом доповнив: «Ворог проводить штурмові дії не тільки північніше Бердичів, а ще й у напрямку Очеретиного. Через провал позицій між залізниць позавчора противник тепер має змогу штурмувати садове товариство «Зоря», де можна буде закріпитися у підвалах».

«DeepState» зафіксував ці зміни на своїй актуальній карті. Дивись її скриншоти за тринадцяте та чотирнадцяте квітня. На останньому він червоно-коричневими штриховкою і пунктиром позначив територію, на якій вже закріпилися загарбники.

Ми ж червоними стрілочками умовно позначили різке розширення сірої зони в наш бік. Очевидно, це є наслідком вищевказаного провалу.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Керченском проливе горят корабли: появилось видео

21.01.2019 - 19:00
По последним данным, из-за пожара на судах в Керченском проливе погибли 10 человек. Люди, спасаясь, прыгали за борт в воду… В основном, на судах были граждане Индии и Турции. Известно, ...

Высший пилотаж на американском военно-транспортном вертолёте Boeing CH-47 Chinook

05.12.2015
В предлагаемом видео «Чинук», принадлежащий ...