Окупанти розстріляли полонених бійців ЗСУ на Харківщині

Тільки один штурмовий підрозділ російських окупантів у північному прикордонні Харківської області за рахунок несподіваності вбив трьох бійців Збройних сил України у відкритому бою і ще двох поранених, які потрапили йому в полон. Ще один з наших захисників зумів втекти під ворожим вогнем.

Вже після цього Сили оборони зрозуміли, що в даному лісовому масиві перебувають російські фашисти. Тоді ворожа штурмова група потрапила під масований мінометний обстріл, зазнавши великих втрат.

Про це розповів взятий в полон бійцями ЗСУ поранений сержант третьої штурмової роти 153-го танкового полку РФ Сергій Павлович Жадохін 1981 року народження, який був учасником тієї штурмової групи (на фото).

Новину поширив Телеграм-канал «Николаевский Ванек», оприлюднивши відповідне відео допиту полоненого, якому наші захисники надали медичну допомогу. Він лежить на медичному ліжку в лікарні.

З цікавого Жадохін заодно розповів, що своїх відказників загарбники також розстрілюють…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Видео с опускающейся огромной Луной стало хитом Сети

12.06.2018 - 15:02
Чудеса творит современная техника видеозаписи если она в руках профессионала. Такого, например, как испанец Даниэль Лопес. Он снял ролик, на котором Луна проходит возле Земли так, как-будто она размером с ...

Бойцы ОС запустили танцевальный флешмоб: видео

24.02.2019
Наши  боевые потери за двадцать ...