Окупанти просунулися вперед біля Мар’їнки

Російські окупанти просунулися вперед на східній околиці вільного села Георгіївка (західніше окупованої Мар’їнки). Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState».

Дивись скриншот його карти за двадцяте січня, на якому він червоним пунктиром позначив територію, на якій вже закріпилися загарбники. Червоною стрілочкою ми умовно позначили розширення сірої зони в наш бік.

Те саме підтвердив і Телеграм-канал «Донбас Оперативний»: «На Курахівському напрямку кацап має частковий успіх уздовж вулиці Жовтнева у східній частині Георгіївки. Просування на ділянці завширшки до 250 метрів та у глибину до 240 м».

Оприлюднена ним мапа дещо відрізняється від карти «DeepState», але не сильно, захоплені ворогом території також позначені червоним. Зате на ній вказані адміністративні межі Георгіївки. На разі загарбники впевнено контролюють не більше 1% території села.

 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Бразилии акула откусила юноше половые органы: видео

04.06.2018 - 21:31
Жуткая трагедия произошла на одном из пляжей Бразилии. Купавшийся возле берега 15-летний подросток Хосе Эрнест да Силву подвергся нападению тигровой акулы. Когда парня сумели вытащить на берег, он истекал кровью — ...

Пехотинцы ВСУ встречают врага на окраине Донецка: видео

06.10.2017
Военное телевидение Украины показало передовые ...

Россиянин на Bentley застрял в песке на британском пляже (видео)

06.09.2015
Британские зеваки засняли на пляже ...