Окупанти просунулися в Авдіївці широким фронтом і контролюють 18% міста

Окупанти знову просунулися вперед на півночі Авдіївки – широким фронтом до 2,35 кілометрів на глибину до 370 метрів. Про це повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний»:

«Російські війська ведуть штурмові дії вздовж вулиць Чистякова, Донецька, Лесі Українки, Сапронова, Першотравнева та Степова… Північна околиця піщаного кар’єру «Блакитні озера» перейшла під контроль супротивника».

Це підтверджує і авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState», який позначив на своїй мапі втрачені території, на яких вже закріпилися загарбники, червоними пунктиром і штриховкою. Також він суттєво розширив сіру зону у наш бік, що ми умовно позначили червоними стрілочками.

Згодом «DeepState» оприлюднив ще одну мапу з адміністративними кордонами міста і прокоментував ситуацію у своєму Телеграм-каналі: «Вчора противник перейшов залізничний міст, а сьогодні вже намагається через приватний сектор пробитися в бік автобази та знаку у в’їзді в Авдіївку».

Також «DeepState» зазначив: «Станом на зараз (16:29) ворог окупував близько 18% території міста і продовжує тиснути. Звісно, зараз хтось вилізе і почне спростовувати, але території від того назад не повернуться».

Волонтер «MYROSHNYKOV» це все підтверджує і фактично вказує на те, що Збройним силам України пора відступати з Авдіївки, інакше гарнізон може потрапити в оточення:

«Окупанти прорвалися через шляхопровід над залізницею (пд-сх від АКХЗ) і пійшли далі. Це супроводжується також хибними штурмами для введення в оману, а також точкове і дуже концентроване застосування засобів ураження на напрямку головного удару… Помилки виправляти вже пізно, треба не допустити оперативного оточення».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Трюкач Кен Блок на гоночной трассе

14.11.2015 - 13:39
Мастер джимханы (максимально быстрое преодоление сложной и зрелищной трассы) Кен Блок в свое время занимался дрифтом и исполнял фигуры высшего автомобильного пилотажа на Ford Escort 1978 года, который может показаться скромником, но ...

В Южной Корее массовая бойня из-за импичмента президенту: видео

10.03.2017
Импичмент президенту Республики Корея Пак ...

Большое судно врезалось в мост в Китае: видео

02.04.2017
Грузовое судно, перевозившее около тысячи ...

Редчайший случай – Коноплянка забил гол головой: видео

18.12.2016
Полузащитник сборной Украины Евгений Коноплянка ...