Окупанти просунулися у Вовчанську і біля нього

Російські окупанти здійснили підтверджені просування поблизу прикордонного містечка Вовчанськ на півночі Харківської області. Про це в сьогоднішньому зведенні про ситуацію в Україні без подробиць повідомив американський Інститут вивчення війни (ISW).

Деталі навів авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і воєнний експерт «DeepState». Дивись скриншот його карти за підсумками минулої доби, на якому він червоно-коричневими штриховкою і пунктиром позначив втрачені території, на яких за вчора встигли закріпитися загарбники.

Ми бачимо, що двадцятого травня інтервенти закріпилися на значній території північніше Вовчанська, у самому містечку та північніше села Стариця. Зауважимо при цьому, що раніше це була сіра зона, яка майже не змістилася в наш бік.

За даними «DeepState», агресор контролює близько 15% Вовчанська, Збройні сили України – до 70%, решта сіра зона.

Лінія фронту у сусідньому районі Липців за вчора не змінилася.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Де у Вінниці розмістив свою канцелярію Симон Петлюра?

26.09.2016 - 14:55
Ошатні житлові будиночки приватного сектору, магазинчики, обласне радіо та старовинні споруди, напівзруйновані і загадкові. Досить оригінальна архітектурна композиція у самому серці міста. Чому вулиця отримала ім’я Симона Петлюри? Хто він ...

Знаменитый снайпер ВСУ ликвидировал «ихтамнета»: видео

06.01.2018
Советник президента Юрий Бирюков показал ...