Окупанти просунулися до Авдіївки з напрямку Кам’янки

На Авдіївському напрямку минулої доби бійці Збройних сил України відбили двадцять атак російських окупантів, які за підтримки авіації штурмували наші позиції біля безпосередньо Авдіївки та сусідніх Новокалинового та Первомайського.

Про це у сьогоднішньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив об’єднаний пресцентр Сил оборони Таврійського напрямку.

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував незначне, але все-таки просування загарбників північніше Авдіївки (зі сторони окупованої Кам’янки).

Дивись для порівняння скриншоти його карти за 22 та 23 листопада; на останньому ми червоною стрілочкою умовно позначили згадану територію. Втім, ворог поки що не встиг на ній закріпитися.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Американцы прощаются с легендарным армейским вездеходом «Хамви» (видео)

27.03.2016 - 19:08
Карьера легендарного «Хамви» в американской армии подходит к концу. Минобороны США подписало с компанией Oshkosh Defense контракт на поставку первого лота в рамках программы Joint Light Tactical Vehicles (JLTV), согласно ...

Де у Вінниці розмістив свою канцелярію Симон Петлюра?

26.09.2016
Ошатні житлові будиночки приватного сектору, ...