Окупанти прорвалися в Очеретине і Новокалинове

Чотири доби поспіль Силам оборони не вдається стабілізувати лінію фронту в районі сусідніх сіл Очеретине та Новокалинове на Авдіївському напрямку, де російським окупантам після неочікуваного прориву вдається щодня просуватися вперед.

Так, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував черговий відчутний успіх загарбників. Дивись для порівняння скриншоти його карти за шістнадцяте та сімнадцяте квітня.

На останньому він червоно-коричневими штриховкою і пунктиром позначив території, на яких вже закріпилися інтервенти, у тому числі в обох населених пунктах. Пропорційно розрослася й сіра зона.

Це підтверджує наш захисник, який веде Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?»: «Окупантам вдалося закріпитися на південному сході населеного пункту Очеретине, авдіївський напрямок».

А блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» зауважив, що це «створює Силам оборони певні проблеми».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Jaguar F-Pace делает рекордную «мертвую петлю»

18.09.2015 - 13:03
Новый люксовый кроссовер Jaguar F-Pace отметил свой выход на рынок с помпой: еще до присвоения наград за дизайн, безопасность или признание журналистов он попал в Книгу рекордов Гиннесса. Автомобиль описал ...

Пик солнечного затмения: видео

21.08.2017
В США народ массово наблюдает ...