Окупанти прориваються з Кремінної на Сіверськ

Російські окупанти проводять активні штурмові дії на південному фасі Кремінського (Лиманського) напрямку з метою створення умов для масштабного наступу на місто Сіверськ Донецької області.

Про це у своєму Телеграм-каналі розповів командувач Сухопутних військ Збройних сил України та оперативно-стратегічного угруповання Хортиця Олександр Сирський, який чи не вперше вжив термін «Сіверський напрямок».

Основний напрямок атак загарбників: Кремінна – Григорівка (на мапі підкреслена синьою лінією). Окрім інтенсивного артилерійського вогню в останні два дні ворог активно використовує авіацію.

У свою чергу, блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади ЗСУ Станіслав Бунятов у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» розповів:

«В напрямку Кремінної заїхала 25-а армія орків з «дальнєго востока». Кожного дня лізуть, отримують на горіхи і знову лізуть…».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Киеве произошли массовые драки между фанами «Динамо» и «Бешикташа»: видео

07.12.2016 - 00:32
«Динамо» разгромило турецкий «Бешикташ» 6:0, а за пределами поля весь день шли столкновения ультрас двух команд. Зафиксировано несколько драк. Одна из драк произошла возле Майдана Независимости. Фото этого столкновения опубликованы на ...

Кот демонстрирует сложные акробатические номера (видео)

10.05.2016
По части акробатики и гимнастических ...