Окупанти практикують банзай-атаки на Покровському напрямку

Російські окупанти на Покровському (раніше Авдіївському) напрямку практикують банзай-атаки: «У орків в районі Очеретиного (нещодавно окуповане селище) є обов’язкова програма — мінімум один банзай щодня».

Принаймні про це о 17:58 на своїй сторінці в соціальній мережі повідомив наш захисник і блогер з позивним «Сіль». Щоправда, напевне невідомо, що саме він має на увазі під цим терміном. Однак візьмемо класичне визначення банзай-атаки з «Вікіпедії»:

«Різновид масованої атаки, яку проводили солдати японської армії проти військ США… Метою було спантеличування противника гучними бойовими криками «Банзай!»… Японці часто йшли з мечами і кинджалами в руках на озброєного гвинтівками та кулеметами противника».

Тим часом, пресцентр Генерального штабу Збройних сил України про дану ділянку фронту в оперативній інформації станом на шістнадцяту годину повідомив наступне:

«Одразу 11 боїв продовжуються на Покровському напрямку, де російські окупанти не полишають намагань прорвати рубежі нашої оборони. Відбиття атак триває, зокрема, в районах Євгенівки, Калинового, Олександрополя і Сокола. Загальне число боєзіткнень з початку доби на напрямку – 25. Ситуація контрольована».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Москве неизвестный напал на Ани Лорак и поцеловал: видео

12.06.2017 - 13:55
Украинская певица Ани Лорак продолжает ездить в Россию, где регулярно посещает различные мероприятия и, собственно, выступает. Во время своего последнего визита в Москву с ней случился конфуз. Фанат вроде Виталия ...

Бандера добрался и до Винницы (видео)

07.12.2015
Человек, совсем недавно взорвавший интернет ...

Военному спецназу США разрешили действовать по всему миру: видео

27.11.2016
Американские подразделения Сил специальных операций ...