Окупанти повністю захопили село Новоолександрівка

Сьогодні російські загарбники остаточно окупували село Новоолександрівка на шляху до траси «Покровськ – Костянинівка» на північному фасі Покровського (раніше) Авдіївського напрямку.

Про це о 17:23 у своєму Телеграм-каналі повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і водночас колектив військових експертів «DeepState»:

«Станом на сьогодні кацапи намагаються закріпитися на західних околицях села. Сили Оборони України проводять ураження живої сили, щоб зупинити подальше просування. До траси «Покровськ-Костянтинівка» з населених пунктів залишається лише Воздвиженка».

При цьому на момент написання цих рядків свою карту «DeepState» ще не оновив, ми робили скриншоти з її версії за результатами 22-го червня.

Раніше ворог впевнено контролювава три чверті населеного пункту, решта (західна частина) перебувала у сірій зоні активних боїв. Тобто, просування агресора навряд чи значне. Однак відстань до тієї самої траси стала менше семи кілометрів.

«Важливо зупинити подальше просування ворога, адже в деякій мірі повторюється ситуація біля Очеретиного. Як і тоді, сили 47-ої, 68-ої і 25-ої бригад та прикомандированих підрозділів стримують основний удар, знекровлюючи свій потенціал, а фланг тріщить», — резюмує «DeepState».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Яркая вспышка в небе в районе крушения Ту-154 усилила интригу катастрофы: видео

26.12.2016 - 13:12
На данный момент нет единой более менее подтверждающейся версии крушения в небе над Черным морем недалеко от Сочи российского военного самолета Ту-154, в результате чего погибли 92 человека. Потому любые, ...

Дурак дурака тянет на буксире (видео)

15.09.2015
Ребята решили не просто отбуксировать ...

Що вінничани знають про нову вулицю Замостянську: відео

21.11.2016
Кожного дня ми крокуємо знайомими ...