Окупанти по власних трупах просунулися до Тернів і Ямполівки

Російські загарбники вчора знову відчутно просунулися на Лиманському (Кремінському) напрямку в бік вільних сіл Ямполівка і Терни.

Про це повідомив Телеграм-канал «Трикутник», який висвітлює хід бойових дій у Харківській і Луганській областях та на північному сході Донеччини:

«Кацап просунувся на схід від Тернів у східній частині балки Кругла і центральній частині яру Лаптєва на ділянці шириною до одного кілометра та на глибину до 420 метрів. На схід від Ямполівки противник просунувся в південно-східній частині яру Близький на ділянці шириною до шестисот метрів та на глибину до 45 м».

Мапа «Трикутника» майже повністю співпадає з картою авторитетного вітчизняного укладача фронтових мап і військового експерта «DeepState». На обох території, на яких закріпилися загарбники, позначені червоним кольором.

Паралельно блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман) у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» розповів, що інтервенти ведуть тут наступ по трупах своїх поплічників:

«Бої поблизу Тернів не припинялися весь день. Противник не намагався організувати жодної евакуації, нові штурмові групи переступали через тіла своїх «братьев» та рухалися далі. А «300-ті», яких можна було врятувати, поступово перетворювалися на «200-их».

Звісно, в такій м’ясорубці є проблеми і в нас, продовжує Станіслав Бунятов:

«Через щільну роботу артилерії та fpv-дронів-камікадзе з денною евакуацією поранених у нас теж складно. Інколи навіть тяжкопоранені чекають темряви, щоб мати хоч якийсь шанс вибратися з того пекла».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ уничтожили «КрАЗ» с террористами: видео

07.02.2019 - 10:17
Сегодня в 9:29 офицер Вооруженных сил Украины Анатолий Штефан Штирлиц разместил коротенькое видео с комментарием: «Адекватный ответ ОС – каждый день! Маневренная группа воинов ОС в районе Голубовского (Бахмутка) обнаружила ...