Окупанти пішли на штурм у Красногорівці з використанням «черепах»

Сьогодні російські загарбники проводили штурми в прифронтовому частково окупованому містечку Красногорівка (західніше Донецька) з використанням «черпах» — бронетехніки, щільно обшитою металевим захистом від дронів-камікадзе.

Про це у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» повідомив блогер і боєць 24-ої окремого штурмового батальйону 5-ої бригади Збройних сил України «Айдар» Станіслав Бунятов (Осман).

Чим саме закінчилися ворожі атаки, він не вказав, але дав зрозуміти, що попри чисельні меми та недоречні жарти ворожі «черепахи» (чи «гаражі») для нас є серйозною проблемою: «Треба час, щоб вигадати, як ефективно їх знищувати».

Тим часом, загарбники вихваляються їх новими версіями. Наприклад, блогер «Necro Mancer» звернув увагу на бронеавтомобіль «Ахмат», перетворений інтервентами в «черепаху».

Не будучи фахівцями, ризикнемо припустити, що «черепахи» гарно підриваються на протитанкових мінах, і вони цілком беззахисні перед артилерійськими снарядами, протитанковими ракетами і більш потужними дронами, ніж звичайні FPV-камікадзе. Але саме останні наразі є основною зброєю ЗСУ…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Расчет СПГ-9 бомбит минометную батарею российских оккупантов: видео

31.03.2018 - 02:31
29 марта на портале Ютуб некий Erich Hartmann опубликовал видео, на котором показан обстрел из гранатомета. Автор утверждает, что видео снято в Песках и на нем бойцы Медведь и Крым ведут ...

Аргентинский голкипер пропустил глупейший гол: видео

12.02.2017
Удивительный гол пропустил «восходящая звезда» ...