Окупанти не зможуть швидко просунутися до Авдіївки, – ISW

Наразі російські окупанти штурмують Авдіївку зі слабшою підтримкою механізованих сил (бронетехніки), тобто переважно піхотними групами, а тому це не може призвести до швидкого просування загарбників.

Такий неоднозначний висновок в останньому зведенні про ситуацію на фронті зробили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW), підкресливши, що атаки малими штурмовими групами становлять значну загрозу Збройним силам України.

Таким чином, ISW фактично припускає просування ворога. А навіть його повільні темпи для Авдіївки будуть критичними, адже місто майже впритул з трьох сторін оточене загарбниками, і у Сил оборони вже й так обмаль місця для маневрів.

Зрештою, в 2023-му році обидві сторони мали успіхи виключно внаслідок використання такої тактики. Тоді як атаки броньованими колонами здебільшого були провальними або малоефективними (співвідношення втрат до здобутків було невиправданим).

При цьому фашистська Росія краще забезпечена особовим складом і не жаліє «гарматного м’яса».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Британии королевский гвардеец толкнул в спину стоявшую у него на пути женщину: видео

25.07.2018 - 15:56
Курьезный случай произошел в Британии. Там королевский гвардеец без единого слова толкнул в спину стоявшую у него на пути женщину. И промаршировал далее. Барышня от неожиданности взвизгнула и за малым ...

Кандидата в президенты облили водой в прямом эфире: видео

08.02.2019
Сегодня в прямом эфире телеканала ...

Взрывы и пожар на складах боеприпасов в Сватово (видео)

30.10.2015
В четверг вечером в городе Сватово ...