Окупанти намагаються створити ще одну зону боїв на півночі Харківщини

Російські окупанти намагаються відкрити третій напрямок штурмових дій у прикордонні на півночі Харківської області – в районі села Сотницький Козачок (західніше районів частково окупованих Вовчанська і Глибокого).

Речник Державної прикордонної служби полковник Андрій Демченко в ефірі національного телемарафону заявив, що вчора прикордонники відбили напад ворожої диверсійно-розвідувальної групи на напрямку Сотницького Козачка:

«…Зав’язався стрілецький бій, цьому також передували і обстріли ворога з інших засобів ураження… На даний момент цю атаку прикордонники відбили. На місце відправлявся протидиверсійний резерв, щоб зачистити місцевість».

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і водночас колектив військових експертів «DeepState» на своїй карті за підсумками 26 червня позначив район Сотницького Козачка сірою зоною, а в анотації зазначив:

«Біля Сотницького Козачка ситуація погіршилася після ротації підрозділів і ворог діє диверсійними групами, а не лінійними підрозділами».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Кропивницком спецназ полиции задержал большую группу «авторитетов»: видео

20.09.2017 - 17:29
В Кропивницком полиция провела операцию по задержанию опасной группы преступников. Брали их при помощи спецподразделения КОРД в одном из ресторанов города. Задержаны 27 мужчин, при которых был приличный арсенал оружия ...