Окупанти намагаються прорватися у Мирноград
Попри те, що військовослужбовці Збройних сил України контратакують російських окупантів в районі майже повністю оточеної ворогом агломерації Покровська і Мирнограда, ситуація для захисників останнього міста залишається вкрай важкою.
Про це у своєму Телеграм-каналі «Рапорт Сержанта» сьогодні розповів наш захисник і водночас блогер, який служить в одному з батальйонів спеціального призначення і зараз воює на цій ділянці фронту:
«Окупанти продовжують просування у центральну частину Покровська після прориву лінії оборони на сході міста. Основні бої у районах вулиць Центральна, Європейська та Шахтарська.
Українські підрозділи ведуть дуже виснажливі міські бої, таким чином утримуючи рубіж на західних кварталах та промзонах. Ворог намагається просунутись у напрямку Мирнограда, паралельно здійснюючи штурми з півдня…
Ситуація для Мирноградського гарнізону — не погана і не напружена, а просто катастрофічна: артилерія противника працює майже безперервно, активно застосовуються рої FPV-дронів. Разом з тим, Сили оборони намагаються контратакувати…
Відступ/перенос СП, КСП, опорників проводиться на швидкоруч та з втратою того, що неможливо винести/перенести. «Еко Фло», генератори, монітори, сервера — це тільки вершина айсберга. Тому ваша допомога потрібна буде і сьогодні, на ще одне «еко фло».
Подпишитесь на новости
























