Окупанти намагаються підступитися до Авдіївки з півдня

Російські окупанти просунулися вперед в східній частині Первомайського (західніше раніше захоплених Пісок під Донецьком). Про це повідомив авторитетний український і проукраїнський укладач фронтових карт «deepstatemap.live».

Дивись для порівняння скріни мапи за вчора й сьогодні; на останньому ми символічно стрілочкою показали місце просування агресора. Це не є проривом фронту чи чимось критичним, однак маємо ще один маленький крок ворога на шляху до можливого оточення Авдіївки.

Цікаво, що спікер Генерального штабу Збройних сил України Олександр Штупун в ранковому зведенні, згадуючи перелік населених пунктів, біля яких наші захисники відбили ворожі атаки, не вказав в ньому Донецький напрямок.

В свою чергу, американський Інститут дослідження війни (ISW) у своєму останньому звіті про російсько-українську війну повідомив, що агресор продовжує наступ в районі Авдіївки та Донецька.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

У Одессы произошло редчайшее метеоявление: видео

25.03.2017 - 19:52
Днем 25 марта в Черном море неподалеку от Люстдорфа (Черноморка), к югу от мыса Большой Фонтан одесситы могли наблюдать довольно странные волны. Они возникли в безветренную погоду и исчезли, так ...

Мельничук заявил, что не будет членом коалиции в чебуречной: видео

16.03.2017
Вопросом количества действующих членов коалиции спикера ...

Взрыв автомобиля в Донецке: опубликовано видео

05.03.2018
Сепаратистские телеканалы опубликовали первое видео ...