Окупант під час здачі в полон спробував підірвати бійців ЗСУ

Бійці Сил оборони встигли вчасно ліквідувати російсько-фашистського окупанта, який заявив, що хоче здатися в полон, але спробував підірвати гранатою наших захисників.

Унікальне відео випадково зняв безпілотний літальний апарат Збройних сил України, оператори якого коригували хід бойових дій. Ми його побачили в Телеграм-каналі «Донбас Оперативний», який прокоментував ролик так:

«Під час здачі в полон росіянин вирішив вбити гранатою себе та забрати з собою ще двох наших воїнів. Але хлопці вчасно зреагували…».

Чітко видно, як інтервент у білому маскувальному халаті з червоною стрічкою на рукаві в окопі схилився над бруствером, доки наш захисник у темній формі з зеленою стрічкою і цигаркою в зубах проводив його обшук. Трохи далі в окопі стояв ще один наш боєць, який, швидше за все, тримав загарбника під прицілом.

У цей же час інтервент непомітно для наших явно встиг дістати з кишені гранату (цей момент видно на скриншоті). Тоді він спробував розвернутися обличчям до нашого бійця, який проводив його обшук. Однак не встиг підірвати гранату – після короткої штовханини його розстріляли з автоматів.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Малайзии волосатый монстр в виде змеи выбрался на поверхность: фото, видео

13.10.2017 - 14:50
В небольшом малайзийском городе Алор-Сетар происходит что-то очень странное. Из канализации Зуль Ханифа Анипа выбралось загадочное, ни на что не похожее существо и пробралось в дом. Первой ужасное создание заметила ...

Появилось видео выплаты денег активистам возле Рады

14.07.2017
Нардеп Антон Геращенко выложил у ...