Окупаційна влада Олешок евакуювалася в тил

На Херсонському напрямку минулої доби (з 7:00 вчора до 7:00 сьогодні) бійці Збройних сил України знищили шістьох російських окупантів, їх польовий пункт боєпостачання та пункт управління безпілотними літальними апаратами.

Ці ворожі втрати в кілька разів менші за ті, що пресслужба Сил оборони півдня України повідомляла у попередні дні. І причина у складних погодних умовах, через що нашим аеророзвідникам важче підтверджувати результати бойової роботи. Принаймні, так це пояснили у сьогоднішньому звіті СОПУ.

Тим часом, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» звернув увагу на те, що окупаційна адміністрація прифронтових окупованих Олешок переїхала в тил — у Великі Копані.

Нагадаємо, ЗСУ взяли під свій контроль плавні Дніпра поблизу Олешок, але про загрозу чи бодай якісь спроби звільнення міста наразі мова не йде. Вочевидь, окупанти бояться, що їх досягне бавовна чи дістануть спецпризначенці.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Стефания Феррарио крушит стереотипы о модельной внешности, — кому теперь нужны ваши 90-60-90

20.11.2016 - 18:29
Модели плюс-сайз с каждым днем становятся все более популярными благодаря своему обаянию, бесстрашному стремлению к самовыражению, а также тому факту, что человечество постепенно приходит к пониманию, что чрезмерная худоба — ...

Появилось новое видео перепалки между Навальным и олигархом Усмановым

24.05.2017
Российский оппозиционер Алексей Навальный оперативно ...

Украинский БТР, созданный по стандартам НАТО, завершил заводские испытания: видео

09.12.2017
Украинские конструкторы создали бронетранспортёр по ...