Оксана Білозір через суд розлучилася з чоловіком

Співачка та колишня народна депутатка 65-річна Оксана Білозір розлучилася зі своїм чоловіком, музикантом, а від початку війни і бійцем ЗСУ, 55-річним Романом Недзельським.

Приголомшливою новиною поділився колишній чоловік співачки. За словами Романа, ініціаторкою розлучення стала дружина. Музикант просто отримав від неї повістку до суду, але так і не зміг потрапити на засідання через службу в ЗСУ.

«Ми прожили майже 23 роки, в цьому році мало бути. Ми розлучилися наприкінці 2022 року. Просто банально я отримав повістку до суду і нас розлучили. Оксана подала на розлучення. Я оскільки в армії, я не прийшов три рази до суду і нас автоматично розлучили і все. Я був проти цього, але Оксана подала. Тому сьогодні ми офіційно не є чоловіком і дружиною», — зізнався Роман в інтерв’ю Rostyslove Production.

Зараз, за словами музиканта, вони з колишньою дружиною майже не підтримують зв’язок. Що саме стало причиною розлучення після такого тривалого шлюбу, Недзельський сказати не став.

«Ми майже не підтримуємо зв’язок. Я ж в армії, мене більше року вже немає вдома. Вона нічого не питає. У нас в армії є дуже велика проблема, коли чоловіки служать і отримують інформацію про те, що вони втрачають сім’ї. Я був одним з військових психологів, хто приймав цю інформацію, якось заспокоював. Але в той же час я знав, що в мене така сама ситуація», — поділився Недзельський.

Нагадаємо, О.Білозір двічі виходила заміж. З 1975 по 2000 рік Оксана була одружена з народним артистом України, співаком та композитором Ігорем Білозіром. 8 травня 2000 року Ігор Йосипович був побитий у львівському кафе. Від отриманих ран він помер через три тижні після нападу. Потім вона одружилась з Р.Недзельським.

Лариса Білозір – дружина Андрія (сина від першого шлюбу Оксани), парламентарка-мажоритарниця від 15-го округу на Вінниччині.    


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В центре Лондона двойной теракт, есть убитые и раненые: видео

22.03.2017 - 17:59
Около 10 человек ранены в результате стрельбы на Вестминстерском мосту, по некоторым данным, один человек убит. Инцидент днем 22 марта произошел в непосредственной близости к зданию парламента Великобритании. Об этом ...