Один з ізраїльських каналів заблокував доступ українцям

Ізраїльський 11-й канал, який показував фейкове відео про передачу Україною західної зброї бойовикам ХАМАС, заблокував доступ українцям. Про це повідомляє Spravdi.

Зазначається, що наприкінці жовтня ведуча ізраїльського телеканалу Кан-11 Айла Хасон фактично звинуватила Україну у передачі зброї Заходу терористам.

Тоді Центр стратегічних комунікацій звернувся до телеканалу з вимогою спростувати оприлюднений ним фейк і перепросити за брехливий сюжет, спрямований на дискредитацію України.

Але представники каналу замість спростування і вибачень заборонили українцям доступ до свого сайту.

Нагадаємо, до нападу ХАМАС на Ізраїль влада останнього взагалі нічим не допомагала Україні у війні з Росією. Більше того, в багатьох речах вбачалася навпаки допомога фашистській Росії. І це при тому, що остання мала дружні стосунки з ворогами Ізраїлю — ХАМАСом і Іраном.

І навіть зараз, коли Україна висловила Ізраїлю підтримку, а РФ фактично викрили у допомозі ХАМАСу, в Тель-Авіві знаходять причини для ворожих дій по відношенню до нашої країни. Прикро.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Новые подробности взрыва в офисе КУН: видео

21.05.2017 - 12:07
Вечером 20 мая в Киеве боевую гранату РГД-5 бросили в офис Конгресса украинских националистов. От взрыва никто не пострадал. Спасатели и правоохранители прибыли у месту происшествия по ул. Антоновича, 3Б, ...

В Японии после запуска рухнула ракета: опубликовано видео

30.06.2018
Неудачей завершился запуск ракеты в ...