Один з ізраїльських каналів заблокував доступ українцям

Ізраїльський 11-й канал, який показував фейкове відео про передачу Україною західної зброї бойовикам ХАМАС, заблокував доступ українцям. Про це повідомляє Spravdi.

Зазначається, що наприкінці жовтня ведуча ізраїльського телеканалу Кан-11 Айла Хасон фактично звинуватила Україну у передачі зброї Заходу терористам.

Тоді Центр стратегічних комунікацій звернувся до телеканалу з вимогою спростувати оприлюднений ним фейк і перепросити за брехливий сюжет, спрямований на дискредитацію України.

Але представники каналу замість спростування і вибачень заборонили українцям доступ до свого сайту.

Нагадаємо, до нападу ХАМАС на Ізраїль влада останнього взагалі нічим не допомагала Україні у війні з Росією. Більше того, в багатьох речах вбачалася навпаки допомога фашистській Росії. І це при тому, що остання мала дружні стосунки з ворогами Ізраїлю — ХАМАСом і Іраном.

І навіть зараз, коли Україна висловила Ізраїлю підтримку, а РФ фактично викрили у допомозі ХАМАСу, в Тель-Авіві знаходять причини для ворожих дій по відношенню до нашої країни. Прикро.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Командование ООС показало результаты успешной спецоперации: видео

01.02.2019 - 22:42
У линии фронта выявлено масштабное нелегальное производство водки В 20:02 первого февраля пресс-центр Объединенных сил выложил на своей страничке в «Фейсбук» видео аккуратного и чистенького цеха недалеко от линии разграничения ...

Журналисты посетили тусовку украинских патриотов в Донецке: видео

26.12.2017
Журналисты российского телеканала «Дождь», посетив ...