Один боєць ЗСУ за ніч знищив колону російських танків і БМП

Один боєць підрозділу ударних безпілотних авіаційних комплексів «Code 9.2» 92-ої окремої штурмової бригади Збройних сил України імені кошового отамана Івана Сірка одним дроном-бомбардиром за одну ніч знищив або пошкодив десять одиниць бронетехніки російських окупантів.

Про це служба зв’язків з громадськістю підрозділу повідомила у своєму Телеграм-каналі, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих як самим бомбардиром, який скидав на ворожі машини кумулятивні протитанкові гранати, так і іншими дронами.

З ролика зрозуміло, що це була одна колона загарбників, «застукана» в чистому полі під час перепочинку. Деякі машини намагалися втекти вже після початку повітряної атаки, але дрон влучав і в рухомі цілі.

Наступного дня контрольний БПЛА зафіксував палаючі цілі на місці. Серед них мінімум два танки, один з них – сучасний Т-90 «Прорив», дивись скриншот.

Цікаво також, що оператор дрону-бомбардира керує ним тільки два місяці.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Крыму жестоко избили бывшего премьер-министра АРК Франчука: видео

11.08.2018 - 23:11
В Крыму в своем доме жестоко избит бывший премьер-министр АРК, депутат нескольких созывов Верховной Рады Анатолий Франчук. Ночью в его дом ворвались неизвестные, связали руки и нои, после чего сильно ...

Появилось видео нападения на Ани Лорак целовальщика в Москве

12.06.2017
Украинская певица Ани Лорак продолжает ...